členové

bohumínský spolek MARYŠKA
náměstí T. G. Masaryka 939
e-mail: info@maryska.cz
poštovní adresa:
Šunychelská 56, PSČ 735 81
URL: http://www.maryska.cz

To jsme my, Maryškáci

Bohumínský spolek Maryška je skupinou lidí, kteří se scházejí ve svém volném čase s cílem pobavit a potěšit nejen sebe, ale i své blízké, kamarády a známé. Maryšku tvoří jak členové, tak četní příznivci sdružení. Sympatizantem či členem sdružení se můžete stát kdokoli z vás, stačí jen přijít a chtít.

Kamila Smigová
předsedkyně
Táňa Kaizarová
místopředsedkyně
Nataša Zelková
kontrolní výbor
Květuše Mlynkecová
ekonom, pokladník

další členové sdružení


Černotová Květoslava
Červenková Helena
Galuszková Světlana
Hornová Jeanne
Klučková Dana
Mlynkec Michal
Mlynkec Tomáš
Stein Pavel ml.
Šertlerová Anna
Tjokordová Kamila
Vamblekis Dimitrakis
Zelek Adam
a další ...

čestná členka Maryšky
Ing. Martina Steinová, PhD.

Usměvavá, přátelská, talentovaná - zkrátka a dobře báječná ženská. Taková byla Ing. Martina Steinová, PhD., která nás opustila po těžké nemoci v úterý 10. července 2012 ve věku 47 let. Martina patřila k nejoblíbenějším členům občanského sdružení Maryška. Spolu s manželem Pavlem a synem Pavlem byli Maryšce vždy oporou. Martina byla sluníčko, které prosvěcovalo naše sdružení od jeho samotného počátku. Byla první výraznou osobností, která v Bohumíně předvedla břišní tanec, který tolik milovala. Později si našla cestu k španělskému flamencu a celý život jí vydržela záliba v ručních pracích, o níž jsme se mohli opakovaně přesvědčit v Salonu Maryška a na našich festivalech. Marti, moc nám chybíš. Ing. Martina Steinová, PhD., je čestnou členkou spolku Maryška.


čestný člen Maryšky
Milan Smiga

Po dlouhé těžké nemoci nás v pátek 22. března 2013 navždy opustil člen našeho občanského sdružení, výborný přítel a kamarád do nepohody, pan Milan Smiga. Jeho srdíčko dotlouklo ve věku 61 let. Milan Smiga byl společně se svou ženou Kamilou a jejich přáteli zakládajícím členem občanského sdružení Maryška. Vystupoval na autorských večerech a později, když Maryška získala své sídlo na náměstí T. G. Masaryka, se ujal jejího technického zázemí a všeho s tím spojeného, stal se našim logistikem. Svět techniky mu byl blízký, žádný z ročníků festivalu Léto-kruhy a Maryškova Salonu se neobešel bez jeho bezmezného nasazení pro dobrou věc. S Milanem Smigou navždy odešel jeden z výrazných střípků, které dohromady v Bohumíně tvoří pestrou mozaiku v podobě spolku Maryška. Milan Smiga je jeho čestným členem.

publikováno: , tisknout stránku, zpět