Výtvarníci z Bartu vystavují v Salonu Maryška obrazy

Umění výtvarníků a nadšenců nejen z Bohumína bude k vidění v kulturním Salonu Maryška v centru města. Spolek Bart zde od čtvrtka 12. ledna 2017 vystavuje obrazy, keramiku i malované hedvábí.

Návštěvníci se mohou kochat originálními olejomalbami a obrázky malovanými různými výtvarnými technikami, zastoupení mají například pastely, akvarely nebo vosky. Na své si přijdou také fandové keramiky a motivů malovaných na hedvábí.

Na podzim otevíráme náš ateliér veřejnosti, ale ne každému místo a čas vyhovuje, proto výstavu opakujeme pro širokou veřejnost také ve výstavních prostorech v samotném centru Bohumína, aby byla zájemcům co nejblíže. Vyzkoušeli jsme si to už vloni a osvědčilo se nám to,“ říká za spolek Bart výtvarnice Ľubica Jaroňová.

Výstavu najdete v Salon Maryška na náměstí T. G. Masaryka v Novém Bohumíně od 12. ledna do 3. února 2017, je otevřena vždy v úterý a ve čtvrtek od 15 do 18 hodin. Vernisáž bude v pátek 20. ledna 2017 od 17 hodin.

Bohumínský ateliér Bart nabízí prostor všem tvůrčím lidem. Potkávají se v něm malíři, výtvarníci, které oslovila práce s hlínou nebo textilem, modeláři a další.

POZVÁNKA: Spolek Bart vystavuje v Salonu Maryška nejen obrazy
5. ledna 2017

foto z vernisáže: Pavel Čempěl

 
 

 
 
(c) 2016 bohumínský spolek Maryška a Lukáš Kania