Mluvka a trouba, Jaroslav Dušek a Ondřej Smeykal v Bohumíně

Plynoucí večer herce Jaroslava Duška za zvuku didgeridoo Ondřeje Smeykala. Večer „Mluvka a trouba“ uvádí spolek Maryška ve čtvrtek 28. července od 19 hodin ve společenském sále hotelu Pod Zeleným dubem ve Starém Bohumíně. Předprodej vstupenek startuje 1. června.

Pravidelně nepravidelné hostování hudebníka Ondřeje Smeykala v legendárním představení herce Jaroslava Duška „Vizita“ vyústilo i v občasné solitérní večerní improvizováni Jaroslava s Ondřejem. Po sérii volných večerů vznikl projekt Mluvka a Trouba. Těšte se na gejzír improvizované uvolněnosti na téma zcela libovolné za pomocí mikrofonu mezi diváky a v doprovodu hutné i jemné hudby didgeridoo a gongu Ondřeje Smeykala.

„Ve světle aktuálních světových událostí člověku připadá, že minulé dva roky “covidu” vlastně ani tak těžké nebyly... Přes veškeré pochyby mnohých stále věřím, že v nelehkých dobách má kultura svou váhu a místo ve společnosti. Písnička umí pohladit, divadlo, humor umí nechat na chvilku zapomenout, odreagovat se, odpočinout si před přívalem práce, pomoci,“ uvedl Ondřej Smeykal.

Předprodej vstupenek startuje 1. června v recepci hotelu Pod Zeleným dubem ve Starém Bohumíně (platba pouze v hotovosti, informace k předprodeji na tel. 733 744 484). Vstupné v předprodeji 420 korun, na místě v den konání 490 korun.

 
 

 
 
(c) 2016 bohumínský spolek Maryška a Lukáš Kania