program Salonu Maryška

léto

Prázdniny
O prázdninách máme v Salonu Maryška zavřeno, užijme si všichni léto, odpočiňme si a načerpejme energii. Těšíme se na vás opět v září.

28. 5.

Od závory k Schengenu
V letošním roce si připomínáme 15. výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Nejen při příležitosti tohoto výročí připravil Klub vojenské historie Bohumín ve spolupráci se spolkem Maryška a městem Bohumín výstavu „Od závory k Schengenu“. K vidění bude v Salonu Maryška na náměstí T. G. Masaryka od 28. května. Výstava bude přístupná do 27. června 2019, a to každé úterý a každý čtvrtek od 15 do 18 hodin. Informace: Kamila Smigová, tel. 776 577 722.
Jak to bylo a jak to je s hranicemi aneb Od závory k Schengenu

19. 9.

Na vlnách
Gong, australské didgeridoo, africká harfa Kora. Hudební proplouvání mnohobarevným světem Ondřeje Smeykala a Jaroslava Mugrauera. Akustický koncert „Na vlnách“ pořádá bohumínský spolek Maryška ve farním kostele Narození Panny Marie ve Starém Bohumíně ve čtvrtek 19. září od 20 hodin. Prodej vstupenek v den koncertu před kostelem od 19 hodin, cena 200 korun. Informace: Kamila Smigová, tel. 776 577 722.
Na vlnách - akustický koncert Ondřeje Smeykala a Jaroslava Mugrauera

klub

Kroje v Maryšce
V Salonu Maryška se scházejí členky vlastivědně-etnografického klubu spolku Maryška, které se věnují tradici Bohumínského kroje. Salon Maryška, středa od 15 hodin. Termíny: od září 2019.
www stránka Krojovanek

 
 

 
 
(c) 2016 bohumínský spolek Maryška a Lukáš Kania